» طراحی و اجرای پروژه های تور مجازی

» عکاسی پانوراما و 360- درجه

سازگار با کروم، فایرفاکس و اپرا

Use Chrome, FireFox, Opera

 
 

 
 

معرفی نمای 360 و تور مجازی

تور مجازی چیست؟

عبارت "تور مجازی" به مجموعه ای از فایل های صوتی، تصویری، پانوراما و ویدئویی اطلاق می شود که امکان آشنایی با یک محیط را بدون حضور فیزیکی در آن فراهم می کند. هدف از ایجاد تورهای مجازی از بین بردن محدودیت های مکانی و زمانی است. به عنوان مثال می توان از نمایشگاهی که در کشور یا زمان دیگری برگزار شده است و امکان حضور در آن وجود نداشته دیدن کرد و یا پیش از حضور در یک مکان تفریحی یا توریستی، با آن مکان و امکانات موجود در آن جهت استفاده بهینه از امکانات، آشنا شد.

ویژگی های یک تور مجازی خوب

در اجرای تورهای مجازی اهداف مختلفی دنبال می شود. به عنوان مثال اگر یک تور مجازی برای معرفی یک مکان تفریحی، یا یک رستوران یا هتل اجرا شود، با استفاده از ابزارهای ویرایش تصویر، جذابیت های بصری محیط برجسته تر می شود. در طراحی تور مجازی برای فضاهای آموزشی، تجاری، منازل و ... از آنجا که تور مجازی با هدف آشنایی با امکانات فیزیکی و واقعی اجرا می شود، از حداقل ویرایش تصویری استفاده می شود تا فضاهای موجود به شکل حقیقی آن ارائه شوند. همچنین با در نظر داشتن موارد فنی مانند محدودیت سرعت اینترنت، تعداد نماهای پانوراما و ... سعی می شود تا حد امکان تور مجازی تولید شده به بهترین شکل ممکن نمایاننده‏ی فضای فیزیکی باشد.

مراکزی که می توانند از تور مجازی برای معرفی خود به بهترین شکل استفاده می کنند:

مدارس، مراکز فرهنگی و آموزشی، مراکز ورزشی، هتل ها، رستوران ها، فروشگاه های معتبر و دارای فضای مناسب، برند ها، کارخانجات، کارگاه های تولیدی، پروژه های عمرانی، بیمارستان ها، مراکز درمانی، موزه ها، گالری های هنری، اماکن تاریخی، اماکن گردشگری، اماکن تفریحی، شهر بازی ها و ... کلاً هر کسب و کاری که دیده شدن فضای فیزیکی و امکانات سخت افزاری موجود در آن، به جذب مخاطب کمک می کند و باعث ایجاد ارتباط و تحت تاثیر قرار گرفتن مخاطب می شود، به یک تورمجازی نیاز دارد.

 

خدمات ویژه نمای 360 در زمینه تولید تور مجازی و عکاسی پانوراما:

مشاوران نمای 360 آماده هستند به سوالات شما درباره تور مجازی پاسخ دهند. خدمات مشاوره نمای 360 رایگان است. مشاوران نمای 360 در جلسات مشاوره رایگان که به صورت حضوری و در محل شما انجام می شود حاضر خواهند شد. در این جلسه حضوری، به صورت کامل و با ارائه نمونه های اجرا شده متعدد و مرتبط با حوزه فعالیت شما، تمام نکات فنی و اجرایی در زمینه تولید تور مجازی و کاربرد آن را خدمت شما مطرح می کنند.

همچنین، یک هدیه ویژه و استثنایی هم در طول این جلسه مشاوره تقدیم می شود. یک نمای 360 درجه رایگان توسط مسئولین فنی ما از محیط آماده و تحویل می شود که به صورت عملی بتوانید مزایای تورهای مجازی تولید شده توسط نمای 360 را از نظر کیفیت و سرعت عمل مشاهده نمایید و کاربرد تور مجازی را در جذب مخاطب بیشتر به صورت عملی مشاهده نمایید.

به دلیل جدید بودن تور مجازی و عکاسی پانوراما، منابع مناسب و کافی در اینترنت برای آشنایی شما با این فناوری وجود ندارد یا به سادگی یافت نمی شود. به همین دلییل، مزیت مهم استفاده از خدمات مشاوره رایگان نمای 360 علاوه بر دریافت یک نمای 360 درجه کامل که به عنوان نمونه تقدیم شما می شود، این است که اطلاعات جامع و کاملی توسط متخصصین تور مجازی در اختیار شما قرار می گیرد. به این ترتیب حتی در صورتی که نمای 360 را انتخاب نکنید، با داشتن این اطلاعات به روز و تخصصی، می توانید هر شرکت مجری تور مجازی دیگری که انتخاب می کنید را ارزیابی کرده و بدانید که باید چه انتظاراتی داشته باشید و مجری تور مجازی باید چه خدماتی را به شما ارائه کند. 


نمای 360، ارائه دهنده خدمات فنی و مهندسی با رعایت بالاترین استاندارد ها در زمینه تولید تور مجازی و عکاسی پانوراما در ایران.

تماس با ما : 44420434 (تهران)

به تمامی ایمیل های شما پاسخ می دهیم :  info [at] 360view.ir

به تمامی پیام های شما پاسخ می دهیم :  http://www.mypano.ir/contact 


خدمات اختصاصی نمای 360 به سفارش دهندگان تور مجازی:

کیفیت مناسب تصاویر 360 درجه، وضوح، شفافیت، عمق میدان تصاویر و ... مواردی هستند که با استفاده از ابزار های مناسب مانند دوربینهای پیشرفته، نرم افزار های جدید، متخصصین زبده و ... قابل دسترسی هستند. الزامات یک تور مجازی خوب مانند سرعت در بارگزاری و Load تور مجازی، نمایش آن، دارا بوئدن Navigation یا دسترسی مناسب و ساده و ... نیز از مواردی است که هر تور مجازی الزاماً باید دارا باشد و رعایت آنها با استفاده از توان فنی متخصصان مربوطه، دشوار نیست.

اما خدماتی وجود دارند که منحصراً توسط نمای 360 به مشتریان ارائه می شود. در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم : 

یک نکته بسیار مهم در طراحی تور مجازی این است که بسیاری از اوقات، وب سایت شما که قبلاً راه اندازی شده است، بستر های لازم را برای قرار دادن تور مجازی و فایل های خاص آن در اختیار ندارد. به عنوان مثال، Server مورد استفاده وب سایت شما ممکن است امکان بارگزاری فایل های فلش را نداشته باشد. یا CMS یا سیستم مدیریت محتوای سایت شما درج HTML5  یا فلش را پشتیبانی نکند. در چنین حالت هایی، به جای اینکه سایت شما لازم باشد که مجددا طراحیی شود یا اینکه مجبور شوید Server خود را تغییر دهید، نمای 360 به صورت رایگان یک وب سایت تور مجازی اختصاصی برای شما تولید می کند. این وب سایت را می توانید در Host خود بارگزاری کنید. همچنین می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای، وب سایت تور مجازی خود را روی سرور های قدرتمند نمای 360 میزبانی یا Host کنید.

یک نکته بسیار مهم دیگر در زمینه تور مجازی که به صوررت انحصاری توسط نمای 360 مورد توجه است، تولید  CD یا DVD مالتی مدیای تور مجازی است. نمای 360، همراه تور مجازی شما که مختص قرار گرفتن روی وب سایت است، یک CD یا DVD مالتی مدیای تورمجازی نیز تولید و به عنوان هدیه تقدیم می کند. در بازار، تولید CD یا DVD مالتی مدیا هزینه های بالایی حدود 1 تا 5 میلیون تومان دارد. ضمن اینکه DVD مالتی مدیایی که تقدیم شما می کنیم، بدون قفل و قابل ویرایش است. بنابراین شما بعدا می توانید آن را ویرایش کنید و اطلاعات و سایر فایل های مورد نظر خود مانند فیلم، عکس، کاتالوگ، بروشور های تبلیغاتی، لیست قیمت، رویداد های حرفه ایی و شغلی مانند شرکت در نمایشگاه ها، افتخارات، تاییدیده ها و ... را نیز به آن اضافه کنید. به این ترتیب DVD مالتی مدیای شما برخلاف نمونه های مشابه که دارای اطلاعات مرسوم و معمول مانند فیلم و عکس و ... است، یک ویژگی و امکان جذاب به نام تور مجازی نیز دارد که آن را از نمونه های مشابه متمایز می کند.

به دلیل اهمیت موضوع، اشاره می شود که این DVD مالتی مدیا در تمامی زمینه ها و حیطه های شغلی کاربرد فراوان دارد. به عنوان مثال، مشتریان یک هتل، هنگام پایان اقامت، یک DVD مالتی مدیا دریافت می کنند. در آن DVD علاوه بر تور مجازی هتل که تجدید خاطره ای برای میهمان خواهد بود، چند عکس اختصاصی از میهمان را هم می توانید قرار دهید. حالا این DVD برخلاف DVD های مشابه که ممکن است دور انداخته شود یا اهمیت خاصی نداشته باشد، به یک هدیه ارزشمند و یک خاطره ماندگار برای میهمان هتل تبدیل و از آن نگهداری می شود. این میهمانان، بعدها، در مناسبت های مختلف با نمایش این DVD به سایر آشنایان، دوستان و بستگان عملاً به موثر ترین شیوه ممکن برای آن هتل تبلیغ خواهند کرد.

به عنوان یک مثال دیگر، در مدارس یا موسسات آموزشی و دانشگاه ها، در کنار اطلاعات مدرسه شامل فیلم معرفی کارکنان، مستندات، افتخارات و ... که بسیار تکراری شده است، با قرار گرفتن تور مجازی در این DVD علاوه بر جذاب تر شدن آن، امکان مشاهده تمام امکاناتی که مدرسه یا موسسه آموزشی برای دانش اموزان یا دانشجویان فراهم کرده است به صورت عینی فراهم می شود. نگاه عمومی مخاطبان به DVD های مالتی مدیای مرسوم که دارای فیلم و عکس هستند این است که فقط نقاط قوت مدرسه یا موسسه آموزشی فیلم برداری یا عکس برداری شده است و عکاس یا تولید کننده فیلم فقط زوایایی را به انتخاب خود نمایش داده است. اما در تور مجازی از آنجا که خود کاربر به همه زوایا و نقاط دسترسی دارد، تور مجازی در جلب توجه مخاطب بسیار موثر است، به عنوان مثال برای فردی که کتابخانه برای او مهم تر است می تواند زمان بیشتری را صرف بررسی آن کند. مخاطب دیگری که آزمایشگاه یا کلاس های درس یا فضای ورزش و بازی برای او اهمیت دارد، می تواند وقت بیشتری را به بررسی آن فضا اختصاص دهد. امکانی که در فیلم های تبلیغاتی معمول، اصولا وجود ندارد و مخاطب حق انتخاب خاصی را ندارد. به همین دلیل ارائه تور مجازی در DVD مالتی مدیا، می تواند با برجسته تر کردن مزیت های مدرسه یا موسسه آموزشی، در جذب دانش آموز و دانشجو کمک شایانی خواهد کرد. 

در پروژه های ساختمانی، برج ها، ساختمان های در حال احداث، پروژه های عمرانی و ...، نیز وجود چنین DVDی، بسیار کاربردی است. سازندگان بناها، مجریان پروژه ها، پیمانکاران، انبوه سازان و ...، در حال حاضر نیز به شکل گسترده ای، از DVD های مالتی مدیا برای معرفی پروژه و پیشرفت آن برای جلب سرمایه گذاران و مشتریان جدید و همچنین اطلاع رسانی به سرمایه گذاران فعلی استفاده می کنند. در این DVD ها، معمولاً نقشه های طرح و پیش نمایش های سه بعدی و تعداد عکس قرار داده می شود. از آنجا که در بسیاری از موارد با توجه به غیر واقعی بودن پیش نمایش های سه بعدی که با اتوکد و 3dStudio و سایر نرم افزار های شبیه سازی شده تولید شده است، در مشتری های جدید اعتماد ایجاد نمی شود و سرمایه گذاران نیز اطلاعات دقیق و عینی از روند پیشرفت پروژه ندارند. عکس هم به دلیل دو بعدی بودن و عدم نمایش فضای سه بعدی و محدودیت زاویه نمایش، در جلب نظر مخاطبان کارایی مناسسبی ندارد. امروزه، با تولید DVD مالتی مدیای تور مجازی، به شکل کاملاً واقعی، وضعیت موجود به شکل سه بعدی نمایش داده می شود و از آنجا که مخاطب می تواند به انتخاب خود به بررسی زوایای مختلف بپردازد، در کنار وجود جذابیت های بصری، باعث جلب اعتماد بییننده نسبت به واقعی بودن آن می شود.

در هر حیطه ای می توان علاوه بر اثبات کار آمد بودن استفاده از تور مجازی در وب سایت و در فضای مجازی، لزوم وجود یک ابزار فیزیکی مانند DVD مالتی مدیا را بررسی کرد. در برخی از مشاغل حتی با استفاده از DVD مالتی مدیای تور مجازی می توان درآمد زایی کرد. به عنوان مثال، رستوران داران، صاحبان تالار ها، کافی شاپ ها، و ... می توانند با دریافت سفارش از مشتریان خاص یا در مراسمی که در آنجا برگزار می شود (مانند جشن های تولد، عقد، عروسی، ولیمه های حجاج، مراسم ختم و ...) عکس و فیلم تهیه و در اختیار مشتری قرار دهند. این تصاویر و فیلم ها را می توان به سادگی و به سرعت به DVD مالتی مدییایی تور مجازی اضافه و به مشتری تحویل داد. این DVD، به دلیل دارا بودن تور مجازی، با دیگر نمونه های مشابه کاملاً متفاوت و متمایز خواهد بود. در سایر حیطه ها نیز مثال هایی عملی و کاربردی وجود دارد. در جلسه مشاوره حضوری که متخصصان نمای 360 در خدمت شما خواهند بود، درباره کاربرد هر یک از این موارد برای شما به صورت دقیق توضیح خواهند داد. 

 

علاوه بر موارد فوق، موضوعات دیگری نیز می تواند ملاک انتخاب نمای 360 برای تولید تور مجازی شما باشد. با توجه به رتبه بالای وب سایت های نمای 360 (بیش از 60 وب سایت مختلف و تخصصی در زمینه تور مجازی، بازدید مجازی و عکاسی پانوراما)، این وب سایت ها در نتایج جستجو های اینترنتی نمایش داده می شوند. خدمات ویژه ای به مشتریان نمای 360 ارائه می شود که در بحث SEO و بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو بسیار مهم است. نمای 360 علاوه بر اینکه در وب سایت های خود، مشتریان تور مجازی نمای 360 را همراه با نشانی و نقشه و اطلاعات تماس معرفی می کند، لینک وب سایت مشتریان را نیز در در این وب سایت ها قرار می دهد. متخصصین امور فضای مجازی و طراحی وب سایت از اهمیت قرار گیری نشانی وب سایت شما و Link مستقیم به آن از طریق وب سایت های دارای Rank بالا و پربازدیدکه دارای موضوع مرتبط با حیطه فعالیت شغلی شما باشند، آگاه هستند. این خدمات نیز به عنوان یک هدیه ویژه و اختصاصی تقدیم مشتریان نمای 360 می شود.

برای اطمینان از انتخاب نمای 360، به عنوان مجری قابل اعتماد شما جهت تولید تور مجازی مناسب و کاربردی برای شما، کافی است در گوگل یکی از این عبارت ها را جستجو و بر روی اولین گزینه ای که نمایش داده می شود کلیک کنید :

تور مجازی خوب  ،     ویژگی تور مجازی خوب    ،     بهترین تور مجازی

 

عبارت های فوق، عبارت های کلی هستند. اگر هر عبارت مربوط به تور مجازی در هر حیطه کاری را در گوگل جستجو کنید، حضور پر رنگ نمای 360 را مشاهده خواهید کرد. به عنوان مثال، عبارت های زیر را در گوگل جستجو کنید. در صدر نتایجی که  نمایش داده می شود، یا وب سایت مشتریان نمای 360 و یا وب سایت های نمای 360 حضور دارند 

تور مجازی مدرسه | تور مجازی مدارس | تور مجازی دبیرستان | تور مجازی دبستان | تور مجازی تالارها | تور مجازی رستوران ها | تور مجازی هتل ها | تور مجازی گالری | تور مجازی اماکن تاریخی | تور مجازی فرودگاه | تور مجازی شهر بازی | تور مجازی تله کابین | تور مجازی نمایشگاه | تور مجازی منزل مسکونی | تور مجازی مراکز گردشگری | تور مجازی آموزشگاه ها و .... 

یکی از مهمترین مزیت های تور های مجازی اجرا شده توسط نمای 360، دیده شدن مشتریان ما در اولین نتایج ارائه شده در جستجو های اینترنتی است که به افزایش بازدید وب سایت سفارش دهندگان تور مجازی منجر می شود. 

همچنین، باید اشاره کنیم که قیمت و هزینه تولید تور مجازی نیز یک عامل مهم به شمار می رود.نمای 360 با بهره گیری از تجهیزات روز و پیشرفته توانسته است هزینه تولید تور مجازی را تا آنجا کاهش دهد که با وجود دارا بودن تمام مزایایی که ذکر شد، با مناسب ترین قیمت اقدام به تولید تور مجازی می کند. در کنار هزینه تولید اولیه تور مجازی، مشتریان باید توجه داشته باشند که در طول زمان برخی فضا ها تغییر می کنند، دکوراسیون جدیدی اجرا می شود، امکانات جدیدی به مجموعه اضافه می شود که نیاز به اعمال اصلاحات و حتی تولید مجدد تور مجازی به وجود می آید. در چنین شرایطی نمای 360 تخفیف های ویژه ای برای مشتریان خود در نظر می گیرد.

 

* * * 

شما در حال حاضر در وب سایت نمونه کارهای نمای 360 هستید. جهت مشاهده وب سایت رسمی نمای 360 به این سایت مراجعه نمایید: 

www.360view.ir

 * * *

نمای 360 به شکل گسترده در فضای مجازی حضور دارد. به عنوان مثال، به این موارد می توان اشاره کرد : 

تور مجازی نمای 360 در گوگل پلاس

تور مجازی نمای 360 در تامبلر

تور مجازی نمای 360 در وردپرس

تور مجازی نمای 360 در نمایشگاه مجازی

تور مجازی نمای 360 فیس بوک

تور مجازی نمای 360 در آپارات

تور مجازی نمای 360 در الکسا

تور مجازی نمای 360 پارس سنتر

تور مجازی نمای 360 در 360cities

تور مجازی نمای 360 در کلوب

تور مجازی نمای 360 یوتیوب

تور مجازی نمای 360 بلاگ اسکای

تور مجازی نمای 360 در توییتر

تور مجازی نمای 360 در پانورامیو

تور مجازی نمای 360 اینستاگرام

تور مجازی نمای 360 در فلیکر

تور مجازی نمای 360 در رزبلاگ

تور مجازی نمای 360 در پینترست

تور مجازی نمای 360 لوکس بلاگ

تور مجازی نمای 360 در نیاز روز

تور مجازی نمای 360 در فیس نما

تور مجازی نمای 360 در هم میهن

تور مجازی نمای 360 بلاگفا

تور مجازی نمای 360 در میهن بلاگ

تور مجازی نمای 360 هنر پلاس

تور مجازی نمای 360 درابربلاگ

تور مجازی نمای 360 پرشین بلاگ

تور مجازی نمای 360 در پارسی بلاگ

تور مجازی نمای 360 وی سی پی

تور مجازی نمای 360 پی 20

 

 

تور مجازی و پانورامای نمای 360

وب سایت اصلی نمای 360

1

نمونه وب سایت تور مجازی

2

تورمجازی و بازدید مجازی نمایشگاه

3

بازدید مدارس علامه طباطبایی

4

تورمجازی و بازدید مجازی مدارس خاتم

5

تور مجازی نمایشگاه

تور مجازی هتل ها و مراکز اقامتی

تور مجازی رستوران و تالار ها

تور مجازی دبیرستان ها

تور مجازی مدارس راهنمایی

تور مجازی دبستان ها

تور مجازی مهدهای کودک

تور مجازی منازل مسکونی

تور مجازی آرایشگاه ها

تور مجازی برج ها و ساختمان ها

+

تور مجازی مراکز تفریحی

 

تور مجازی مراکز گردشگری

تور مجازی منابع طبیعی

تور مجازی اماکن ورزشی

تور مجازی گالری های هنری

تور مجازی آثار باستانی

تور مجازی آموزشگاه ها

تور مجازی کافی شاپ ها

تور مجازی پارک ها

تور مجازی اردوگاه ها

تور مجازی پروژه های عمرانی

تور مجازی ویلا ها

تور مجازی چیست

+

عکاسی پانوراما

 

آموزش عکاسی

تور مجازی شهرهای ایران

تور مجازی کتابخانه

تور مجازی فرودگاه

کلینیک های زیبایی و لیزر

تور مجازی کارخانه ها و مراکز صنعتی

بازدید مجازی فروشگاه ها

خدمات سایت تور مجازی نمای 360

عضویت در خبرنامه تور مجازی

عضویت در خبرنامه سایت

جستجوی پیشرفته تور مجازی

جستجوی پیشرفته در سایت

فیدخوانRSS تور مجازی

فیدخوان RSS

فیدخوان ATOM تور مجازی

فیدخوان ATOM

توصیه های ویژه

نمای 360 - تور مجازی و عکاسی پانوراما - خدماتن ویژه هتل ها و مراکز اقامتی لوکس - www.360view.ir

نمای 360 - تور مجازی ویژ] فروشندگان منازل مسکونی، املاک و مستغلات - www.360view.ir

تورمجازی و عکاسی 360 درجه

چرا نمای 360 را انتخاب می کنید؟

وب سایت تور مجازی نمای 360"، معتبر ترین وب سایت تور مجازی را در ایران است. در حال حاضر از نظر تعداد تصاویر 360 درجه، تعداد تور مجازی انجام شده، کیفیت تورهای مجازی،  گستردگی و تنوع مشتریان، به خصوص، از نظر سرعت نمایش تورهای مجازی، و از همه مهمتر : رتبه بالا در جستجو های اینترنتی و دیده شدن شما توسط کسانی که به دنبال شما هستند، هیچ یک از مجریان تور مجازی ایران امکان برابری با نمای 360 را ندارند. کافی است، برای دیدن تعداد صفحات تور مجازی نمای 360 در که در گوگل، ثبت شده است در گوگل جستجو کنید :

جستجوی سایت تور مجازی در گوگل

 

برای آشنایی با ویژگی های "نمای 360"، تورهای مجازی نمای 360، و راهنمایی جهت انتخاب یک تور مجازی مناسب، این مقاله را مطالعه فرمایید:

نکات مهم در تهیه تور مجازی

ویژگی های یک تور مجازی خوب

 
  

گستردگی نمای 360 در دنیای مجازی

تور مجازی نمای 360 در گوگل پلاس

 

تور مجازی نمای 360 در تامبلر

 

تور مجازی نمای 360 در وردپرس

 

تور مجازی نمای 360 در نمایشگاه مجازی

 

تور مجازی نمای 360 فیس بوک

 

تور مجازی نمای 360 در آپارات

 

تور مجازی نمای 360 در الکسا

 

تور مجازی نمای 360 پارس سنتر

 

تور مجازی نمای 360 در 360cities

 

تور مجازی نمای 360 در کلوب

 

تور مجازی نمای 360 یوتیوب

 

تور مجازی نمای 360 بلاگ اسکای

 

تور مجازی نمای 360 در توییتر

 

تور مجازی نمای 360 در پانورامیو

 

تور مجازی نمای 360 اینستاگرام

 

تور مجازی نمای 360 در فلیکر

 

تور مجازی نمای 360 در رزبلاگ

 

تور مجازی نمای 360 در پینترست

 

تور مجازی نمای 360 لوکس بلاگ

تور مجازی نمای 360 در نیاز روز

 

تور مجازی نمای 360 در فیس نما

تور مجازی نمای 360 در هم میهن

 

تور مجازی نمای 360 بلاگفا

تور مجازی نمای 360 در میهن بلاگ

تور مجازی نمای 360 هنر پلاس

تور مجازی نمای 360 درابربلاگ

تور مجازی نمای 360 پرشین بلاگ

تور مجازی نمای 360 در پارسی بلاگ

تور مجازی نمای 360 وی سی پی

تور مجازی نمای 360 پی 20

  

بیشترین جستجوها در سایت :

تور مجازی | تورمجازی | پانوراما | تولید تور مجازی | نمای 360 | قیمت تور مجازی | عکاسی پانوراما | بهترین تور مجازی | تور مجازی دبیرستان | تور مجازی مدارس راهنمایی | تور مجازی دبستان | تور مجازی دبستان | دبیرستان | دبستان | راهنمایی | گردشگری مجازی | تور مجازی دبیرستان علامه طباطبایی | تور مجازی چیست | وب سایت تور مجازی | تور مجازی مدارس علامه طباطبایی | تور مجازی | تور مجازی دبیرستان | تور مجازی راهنمایی | نمای 360| ویژگی های مهم تور مجازی | انتخاب یک مجری تور مجازی | آیا تور مجازی لازم است | نکات مهم در تور مجازی | سفارش تور مجازی | مقایسه شرکت های تور مجازی  | بازدید مجازی چیست

   

پیوند های روزانه

Instagram

نمای 360 - ارائه خدمات تور مجازی و پانوراما

طراحی وب سایت منظم

توسعه نرم افزار منظم - طراحی وب سایت - ارتقاء Rank و رتبه وب سایت در نتایج موتور های جستجو

توسعه نرم افزار منظم - طراحی وب سایت، تور مجازی، پانوراما

   

 

 
 

نمای 360 : ارائه کننده خدمات حرفه ای در زمینه اجرای تور مجازی، عکاسی پانوراما، عکاسی 360 درجه، ارائه راهکار های بازدید مجازی، گردش مجازی،  Virtual Tour و Panorama در ایران.

نشانی : تهران - جنت آباد جنوبی - بالاتر از چهار باغ - ساختمان بانک ملی - طبقه سوم - واحد 12

مرکز تماس : 47621020      فکس : 47621021   

وب سایت : http://360view.ir   ایمیل : پست الکترونیک نمای 360